Zabiegi z wykorzystaniem naszych kosmetyków

Produkt do zabiegu

AQ Advanced Hair Complex+

1 100,00  brutto

Dotrzyj do sedna problemu dzięki formule stymulującej porost włosów AQ. Zabieg dostępny w autoryzowanych Klinikach, które znajdziesz w zakładce menu. Jeżeli prowadzicie Państwo gabinet lub klinikę i jesteście zainteresowani produktem, prosimy o bezpośredni kontakt.

Objętość: 5 fiolek po 6ml

Skład:

Water (Aqua), Oligopeptide 1, Propylene Glycol, Lonicera Caprifolium (Honeysuckle) Flower Extract, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol.

AQ Advanced Hair Complex + to naturalne, nowoczesne, wolne od hormonów rozwiązanie ukierunkowane na problem wypadania włosów poprzez odmłodzenie skóry głowy i ma na celu przywrócenie normalnego wzrostu i cyklu mieszków włosowych bez skutków ubocznych, to znaczy jest to zabieg bezpieczny zarówno dla mężczyzn jak i kobiet z przerzedzonymi włosami.

AQ Advanced Hair Complex+

  • To naturalne serum z czynnikiem wzrostu, które jest dedykowane problemowi przerzedzonych włosów oraz osłabienie mieszków włosowych
  • Pomaga w dostarczaniu składników odżywczych do skóry głowy, które zwiększają krążenie wokół mieszka włosowego i powoduje odbudowy zniszczonych włosów
  • Zawiera wyciąg z wiciokrzewu jako ochrona przed urazem komórkowym i wsparcie homeostazy naczyniowej

AQ GFIT — Terapia indukowana czynnikiem wzrostu®

  • Zabieg dostarczający czynniki wzrostu do skóry głowy za pomocą nakłuwania mikroigłowego lub lasera
  • Procedura jest wykonywana w serii jednego zabiegu tygodniowo przez pierwsze 5 tygodni. Następnie 2 tygodnie występuje przerwa w zabiegach. Po tym okresie serię należy powtórzyć.

Produkt do zabiegu

AQ Recovery Serum

Na zamówienie

Dostępne w rekomendowanych Klinikach, które możecie Państwo znaleźć w zakładce w menu. Recovery Serum jest najbardziej skoncentrowanym produktem AQ, zawierającym 60% czynników wzrostu, pobudzającym proces naprawy i regeneracji skóry. Stymuluje produkcję kolagenu, poprawia krążenie oraz ma działanie antyoksydacyjnie.

Objętość: 4ml

Skład:

Oligopeptide 1, Water (Aqua), SD Alcohol 40, Propylene Glycol, Cellulose Gum, Polysorbate 20, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate, Menthyl Lactate, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol.

Leczenie GFIT – Terapia indukowana czynnikiem wzrostu ™ – to miejscowy system dostarczania czynników wzrostu do skóry za pomocą dermapena, mikronakłuwania lub lasera.

AQ Recovery Serum

Mikronakłuwanie w połączeniu z AQ Recovery Serum zintensyfikuje korzyści i zwiększy przenikanie czynników wzrostu i innych odnawiających skórę / terapeutycznych składników do skóry właściwej, dzięki czemu pacjenci zobaczą szybsze, bardziej spektakularne wyniki w porównaniu z pojedynczymi zabiegami.

Wyniki wykazały skuteczną poprawę tekstury skóry, zmniejszenia trądziku, rozjaśniania skóry z przebarwieniami, zmniejszania blizn i zmarszczek poprzez stymulowanie skóry do tworzenia nowego kolagenu, odsłaniając w ten sposób świeższą, młodszą i zdrowiej wyglądającą skórę.

Gdzie wykonać zabieg?

W celu wykonania zabiegów zapraszamy do rekomendowanych klinik

Sprawdź kliniki