Zabiegi z wykorzystaniem naszych kosmetyków

Innowacyjne podejście do uzdrawiania: Formuła przeciwzapalnych cytokin, interleukin i czynników wzrostu firmy AQ Skin Solutions.

AQ Advanced Hair Complex + to naturalne, nowoczesne, wolne od hormonów rozwiązanie ukierunkowane na problem wypadania włosów poprzez odmłodzenie skóry głowy i ma na celu przywrócenie normalnego wzrostu i cyklu mieszków włosowych bez skutków ubocznych, to znaczy jest to zabieg bezpieczny zarówno dla mężczyzn jak i kobiet z przerzedzonymi włosami.

AQ Advanced Hair Complex+

 • To naturalne serum z czynnikiem wzrostu, które jest dedykowane problemowi przerzedzonych włosów oraz osłabienie mieszków włosowych
 • Pomaga w dostarczaniu składników odżywczych do skóry głowy, które zwiększają krążenie wokół mieszka włosowego i powoduje odbudowy zniszczonych włosów
 • Zawiera wyciąg z wiciokrzewu jako ochrona przed urazem komórkowym i wsparcie homeostazy naczyniowej

AQ GFIT — Terapia indukowana czynnikiem wzrostu®

 • Zabieg dostarczający czynniki wzrostu do skóry głowy za pomocą nakłuwania mikroigłowego lub lasera
 • Procedura jest wykonywana w serii jednego zabiegu tygodniowo przez pierwsze 5 tygodni. Następnie 2 tygodnie występuje przerwa w zabiegach. Po tym okresie serię należy powtórzyć.

Produkt do zabiegu

AQ Advanced Hair Complex+

AQ Advanced Hair Complex+

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 0,00 

PRODUKT PROFESJONALNY – DOSTĘPNY W REKOMENDOANYCH KLINIKACH

AQ ADVANCED HAIR COMPLEX +
to produkt opracowany w celu rozwiązania problemu wypadania włosów u kobiet i mężczyzn. Zaawansowana formuła zawierająca czynniki wzrostu, peptydy oraz oleje owocowe wspiera naturalny cykl wzrostu włosa oraz poprawia kondycję skóry głowy.

Stymuluje transport składników odżywczych do mieszków włosowych, zwiększa mikrokrążenie oraz przywraca prawidłową produkcję macierzy włosa.

Zapewnia wsparcie dla komórek macierzystych wyściełających mieszki włosowe, odpowiedzialnych za produkcję i utrzymanie włosów.

Wskazania:

 • wypadanie włosów
 • odmłodzenie uszkodzonych mieszków włosowych
 • nieprawidłowa jakość i tekstura włosów
 • zaburzone cykle wzrostu włosów

Leczenie GFIT – Terapia indukowana czynnikiem wzrostu ™ – to miejscowy system dostarczania czynników wzrostu do skóry za pomocą dermapena, mikronakłuwania lub lasera.

AQ Recovery Serum

Mikronakłuwanie w połączeniu z AQ Recovery Serum zintensyfikuje korzyści i zwiększy przenikanie czynników wzrostu i innych odnawiających skórę / terapeutycznych składników do skóry właściwej, dzięki czemu pacjenci zobaczą szybsze, bardziej spektakularne wyniki w porównaniu z pojedynczymi zabiegami.

Wyniki wykazały skuteczną poprawę tekstury skóry, zmniejszenia trądziku, rozjaśniania skóry z przebarwieniami, zmniejszania blizn i zmarszczek poprzez stymulowanie skóry do tworzenia nowego kolagenu, odsłaniając w ten sposób świeższą, młodszą i zdrowiej wyglądającą skórę.

Produkt do zabiegu

AQ Recovery Serum

AQ Recovery Serum

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 0,00 

PRODUKT PROFESJONALNY – DOSTĘPNY W REKOMENDOWANYCH KLINIKACH

AQ RECOVERY SERUM
jest najbardziej skoncentrowanym produktem AQ, zawierającym 60% czynników wzrostu, pobudzającym proces naprawy i regeneracji skóry. Stymuluje produkcję kolagenu, poprawia krążenie oraz ma działanie antyoksydacyjne.

Wskazania:

 • po zabiegach medycyny estetycznej
 • po peelingach, laserach, mikronakłuwaniu
 • pielęgnacja i prewencja blizn
 • do skóry z oznakami starzenia

Objętość: 4ml